Adam’s Vape – Blood Orange Slush [Recenze]

Nedávno jsme navázali spolupráci s českým výrobcem shake & vape aromat Adam’s Vape, a tak pro vás máme přichystané recenze na kousky z jeho nabídky. A rovnou začneme čerstvou novinkou, která je jak dělaná na nadcházející jaro a léto, a to Blood Orange Slush. Pojďme na to.

Popis výrobce zní následovně: „Ledová tříšť s červeným pomerančem, mandarinkou a broskví. Nevím, jakou máte zkušenost vy, ale zachytit svěžest a plnou chuť šťavnatých pomerančů s trochou dužiny je hrozně obtížné. Tohle jsem ladil dlouho. A vyšel z toho ideální vape na přivítání jara… a celé léto“

Než začneme, připomeneme si klasické: Chuť je velice subjektivní záležitost, proto vezměte v potaz, že co chutná mně, nemusí chutnat vám, a naopak. 1000 lidí, 1000 chutí.

Hned první je v této chuti znát chuť broskve, která je doplněna chutí červeného pomeranče a mandarinky. Broskev je zde spíše nápojová, například jako z broskvového ledového čaje. Chuť pomeranče a mandarinky už je pak blíže chuti šťávy z čerstvého ovoce, resp. přímo ovoce jako takového, tedy i s dužninou. Použitím červeného pomeranče a mandarinky má chuť i lehkou příjemnou citrusovou nakyslost.

Broskev a třešeň, kterou v chuti není dle mého moc poznat, se pak starají o příjemné doslazení, které je zřetelnější ke konci potahu.

V chuti je obsaženo i chlazení. Nejedná se o žádný přepal, který by vám vymrazil hlavu, ale zároveň je celé aroma dostatečně chladivé i na můj vkus (kdo četl moje jiné recenze ví, že u některých příchutí bych ocenil i více chladivé složky.

Celkovou kombinací ovocných chutí, lehké sladkosti a chladivé složky, které se doplňují a jsou příjemně vyvážené, se jedná o velmi povedený kousek, který si dle mého najde své trvalé místo na trhu. Tahle kombinace celkem příjemně potěšila a oslovila i mě, který ovocným aromatům zrovna dvakrát neholduje.

Adam’s Vape Blood Orange Slush dostanete v 60ml lahvičce, která obsahuje 12 ml aromatu,  které je potřeba dolít bází a případně boosterem dle svých preferencí. Doporučená doba odležení, kterou uvádí výrobce i na lahvičce, je 5 dní.

Za zaslání Blood Orange Slush děkujeme přímo výrobci Adam’s Vape, u kterého jej můžete zakoupit.